UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale wal przecież 101a 100 w przypadku pomiaru radarem to tosamo bo 1 km to tolerancja błędu facet zasuwaj ma komede niech prawko oddają nieprzyjmuj mandatu i do sadu bierz sad z automatu oddaja w trybie zaocznym bez rozprawy Sami po cywilu przekraczają znacznie prędkość przepisy mają gdzieś no blacha ich chroni .
ONR