UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ONR - Czy jechał 101,czy 100,czy 99,to na 50-ce i tak dużo za dużo, tym bardziej że większość prędkościomierzy w samochodach zawyża o jakieś 10%. Na liczniku prawdopodobnie miał 110 i taka jazda poza zatrzymaniem prawka powinna kończyć się dodatkowo obiciem durnego ryja, bo trzeba być deb*lem, żeby w terenie zabudowanym przy ograniczeniu do 50,jeździć z taką prędkością.
Zennon.