UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kierowca zawodowy - Dlaczego jeżdżą z chederemi? Bo wiedzą, że na wioskach policji nie zobaczysz i dlatego nie opłaca się im zdejmować i wieźć na wózku. Lenistwo rolników nie ma granic, a policja czasami udaje i nie widzi tych podstawowych wykroczeń. Zastanawiam się dlaczego te wykroczenia przez tempe wiesniaki są tolerowane przez policję?