Wybrany wątek opinii

Ale wal przecież 101a 100 w przypadku pomiaru radarem to tosamo bo 1 km to tolerancja błędu facet zasuwaj ma komede niech prawko oddają nieprzyjmuj mandatu i do sadu bierz sad z automatu oddaja w trybie zaocznym bez rozprawy Sami po cywilu przekraczają znacznie prędkość przepisy mają gdzieś no blacha ich chroni .
ONR (2018.06.20)
@ONR - Czy jechał 101,czy 100,czy 99,to na 50-ce i tak dużo za dużo, tym bardziej że większość prędkościomierzy w samochodach zawyża o jakieś 10%. Na liczniku prawdopodobnie miał 110 i taka jazda poza zatrzymaniem prawka powinna kończyć się dodatkowo obiciem durnego ryja, bo trzeba być deb*lem, żeby w terenie zabudowanym przy ograniczeniu do 50,jeździć z taką prędkością.
Zennon. (2018.06.20)
Może medal jeszcze. ???
(2018.06.21)
Powrót do komentarzy