A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Do autora "chin" słusznie zauważyłeś dane publikacji ale nie doczytałeś. .. że poprawa nie zmieni się w ciągu najbliższych 20 lat jak i w ogóle. .. Zwróć uwagę, że opinie te były publikowane jak Elbląg był prężnym ośrodkiem przemysłowym z ZAMECH, Stocznia Rzeczna, Fabryka Domów, Plastyk, Renoma, Buczek, ZWP jednostki wojskowe, a dziś. .. .. sama drobnica wiec skąd dokąd maja pływać te statki i co przewozić?! Port w Elblągu ma rację bytu tylko i wyłącznie do handlu z Okręgiem 39 co udowodniła spółka HALEX bijac rekordy przeładunków prawda?
Nie ma to jak chwalić swój art.
@Darek..ma..rację. - nie prawda
DO WSZYSTKICH, KTÓRZY DAJĄ ŁAPKI W DÓŁ PRZECIWNYM PRZEKOPOWI - pomyślcie RACJONALNIE czy ten przekop nam, jako miastu, NAPRAWDĘ jest NIEZBĘDNY do życia ??? Mogę się założyć, że budowa (zresztą na Mierzei, więc tamtejsi chętni do pracy będą bliżej, o ile w ogóle przetarg wygra firma miejscowa) będzie dla Elbląga tylko chwilowym przebudzeniem z marazmu, a potem problemy z utrzymaniem będą stałym utrapieniem władz, bo z przyrodą jeszcze nikt nie wygrał na dłuższą metę.
@Darek..ma..rację. - poprawa dzieje się na naszych oczach, co widać (choćby) na rogatkach miasta. A pytanie co mają i skąd przewozić jest z gatunku demagogicznych, obowiązkiem gospodarza jest zapewnianie warunków do rozwoju, a inwestowanie to już prywatna sprawa i pśinco (jak mawiała moja babcia) komu do tego. Swoją drogą ciekawe stwierdzenie o tych 20 latach, pokazuje ono co poprzednie rządy zrobiły "dobrego" dla naszego regionu i całej Polski, skoro trzeba tak długiego czasu aby usunąć te zaległości.
Przekopu nie bedzie. Zabraknie kasy
Musze rozczarować kilka osób sam sobie komentarzy nie pisałem proszę więc nie oceniać mnie swoja miarą. Pozdrawiam z XXV Ogólnopolskich Warsztatów Bentologicznych w Ustroniu organizowanych przez hydrobiologów i oceanografów.
Warto przeczytać http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,23332577,co-rosje-obchodzi-przekop-mierzei-wislanej.html?disableRedirects=true
Elblazanie to się nam należy. Warszawa Olsztyn Gdańsk są to nam winne nie możemy ulegać hejtowi. Czas na inwestycje czas na Elbląg czas na Polskę. Elbląg to my i okolice .
Międzynarodowe standardy? Przy zakładanych 4m głębokości torów wodnych, co pozwoli na żeglugę z zanurzeniem do 3,5 metra?
Chyba standardy dla kajaków. .. Bo statków współczesnych morskich o takim zanurzeniu eksploatacyjnym - ze świecą szukać.