82
14.05.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do autora "chin" słusznie zauważyłeś dane publikacji ale nie doczytałeś. .. że poprawa nie zmieni się w ciągu najbliższych 20 lat jak i w ogóle. .. Zwróć uwagę, że opinie te były publikowane jak Elbląg był prężnym ośrodkiem przemysłowym z ZAMECH, Stocznia Rzeczna, Fabryka Domów, Plastyk, Renoma, Buczek, ZWP jednostki wojskowe, a dziś. .. .. sama drobnica wiec skąd dokąd maja pływać te statki i co przewozić?! Port w Elblągu ma rację bytu tylko i wyłącznie do handlu z Okręgiem 39 co udowodniła spółka HALEX bijac rekordy przeładunków prawda?
Darek..ma..rację. (2018.05.15)
Nie ma to jak chwalić swój art.
Receopadaja (2018.05.15)
@Darek..ma..rację. - nie prawda
chin (2018.05.15)
DO WSZYSTKICH, KTÓRZY DAJĄ ŁAPKI W DÓŁ PRZECIWNYM PRZEKOPOWI - pomyślcie RACJONALNIE czy ten przekop nam, jako miastu, NAPRAWDĘ jest NIEZBĘDNY do życia ??? Mogę się założyć, że budowa (zresztą na Mierzei, więc tamtejsi chętni do pracy będą bliżej, o ile w ogóle przetarg wygra firma miejscowa) będzie dla Elbląga tylko chwilowym przebudzeniem z marazmu, a potem problemy z utrzymaniem będą stałym utrapieniem władz, bo z przyrodą jeszcze nikt nie wygrał na dłuższą metę.
Racjonalizmsięliczy (2018.05.15)

info

3  
  4
@Darek..ma..rację. - poprawa dzieje się na naszych oczach, co widać (choćby) na rogatkach miasta. A pytanie co mają i skąd przewozić jest z gatunku demagogicznych, obowiązkiem gospodarza jest zapewnianie warunków do rozwoju, a inwestowanie to już prywatna sprawa i pśinco (jak mawiała moja babcia) komu do tego. Swoją drogą ciekawe stwierdzenie o tych 20 latach, pokazuje ono co poprzednie rządy zrobiły "dobrego" dla naszego regionu i całej Polski, skoro trzeba tak długiego czasu aby usunąć te zaległości.
chin (2018.05.15)
Przekopu nie bedzie. Zabraknie kasy
Gioconda (2018.05.15)

info

5  
  0
Musze rozczarować kilka osób sam sobie komentarzy nie pisałem proszę więc nie oceniać mnie swoja miarą. Pozdrawiam z XXV Ogólnopolskich Warsztatów Bentologicznych w Ustroniu organizowanych przez hydrobiologów i oceanografów.
Dariusz_Babojc (2018.05.16)

info

0  
  0
Warto przeczytać http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,23332577,co-rosje-obchodzi-przekop-mierzei-wislanej.html?disableRedirects=true
Warto..,.pomysleć (2018.05.16)

info

0  
  0
Elblazanie to się nam należy. Warszawa Olsztyn Gdańsk są to nam winne nie możemy ulegać hejtowi. Czas na inwestycje czas na Elbląg czas na Polskę. Elbląg to my i okolice .
Miejscowy (2018.05.17)

info

0  
  1
Międzynarodowe standardy? Przy zakładanych 4m głębokości torów wodnych, co pozwoli na żeglugę z zanurzeniem do 3,5 metra? Chyba standardy dla kajaków. .. Bo statków współczesnych morskich o takim zanurzeniu eksploatacyjnym - ze świecą szukać.
matros (2018.05.18)