UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Darek..ma..rację. - poprawa dzieje się na naszych oczach, co widać (choćby) na rogatkach miasta. A pytanie co mają i skąd przewozić jest z gatunku demagogicznych, obowiązkiem gospodarza jest zapewnianie warunków do rozwoju, a inwestowanie to już prywatna sprawa i pśinco (jak mawiała moja babcia) komu do tego. Swoją drogą ciekawe stwierdzenie o tych 20 latach, pokazuje ono co poprzednie rządy zrobiły "dobrego" dla naszego regionu i całej Polski, skoro trzeba tak długiego czasu aby usunąć te zaległości.
chin