UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Międzynarodowe standardy? Przy zakładanych 4m głębokości torów wodnych, co pozwoli na żeglugę z zanurzeniem do 3,5 metra? Chyba standardy dla kajaków. .. Bo statków współczesnych morskich o takim zanurzeniu eksploatacyjnym - ze świecą szukać.

matros