A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przekop przez Mierzeję ułatwi kutrom rakietowym szybkie przemieszczenie się na obszar Zalewu Wiślanego. To jedyne racjonalne uzasadnienie tej inwestycji. A przy okazji może wpłyną trochę większe niż dotychczas, jachty żaglowe i motorowe, no i bezpośredni transport kegów z browarów na Hel i do Jastarni (Chałup;-) będzie możliwy. Pozdrawiam marzycieli, ja już chyba nie dożyję otwarcia tej drogi wodnej.
Pan Babojć zapomina, ze po maju, a zwłaszcza po czerwcu 1989-tego roku świat się cokolwiek zmienił. Polska również. To, co było nieopłacalne, lub wręcz niemożliwe /kryzys/ dziś może być impulsem rozwoju. Kimkolwiek bym nie był, cieszę się, że w środowisku, w którym się obracam nie jestem sam
i być może po moich staraniach coś pożytecznego zostanie, czego i panu Babojciowi życzę, ale się nie spodziewam. K. Luks