UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

DO WSZYSTKICH, KTÓRZY DAJĄ ŁAPKI W DÓŁ PRZECIWNYM PRZEKOPOWI - pomyślcie RACJONALNIE czy ten przekop nam, jako miastu, NAPRAWDĘ jest NIEZBĘDNY do życia ??? Mogę się założyć, że budowa (zresztą na Mierzei, więc tamtejsi chętni do pracy będą bliżej, o ile w ogóle przetarg wygra firma miejscowa) będzie dla Elbląga tylko chwilowym przebudzeniem z marazmu, a potem problemy z utrzymaniem będą stałym utrapieniem władz, bo z przyrodą jeszcze nikt nie wygrał na dłuższą metę.

Racjonalizmsięliczy

Anuluj