UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Warto przeczytać http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,23332577,co-rosje-obchodzi-przekop-mierzei-wislanej.html?disableRedirects=true

Warto..,.pomysleć

Anuluj