A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
napiszcie ile bursztynu planują pozyskać i ile się na tym zarobi
KOPAC,KOPAC,KOPAC !!!!
CO ZA CYMBAL - przekop Mierzeji jest na reke ruskom??? Ha Ha Ha !!!
Sądząc po ilości idiotów podpisujących się pod artykułem, Elbląg jeszcze długo pozostanie gospodarczym i intelektualnym zadupiem. PiS tak Wam napiepszył w głowach, że każda inicjatywa, choćby najbardziej z różnych powodów absurdalna będzie dla Was wyjątkowa. Nauczcie się myśleć samodzielnie. I tylko jeden przykład, a na kogo jak myślicie spadnie obowiązek utrzymania toru wonego, oczywiście do gmin nadzalewowych, i będzie to gwóźdź do trumny. A miało być wielkomocarstwowo.
Nie piszcie idioci, że tam jakiś bursztyn jest, on i owszem był i się "wypłukał".
@POlityczne NIEBYTY !!!??? - A gdzie baranie wyczytałeś, że jest na rękę ruskom?
Czytając komentarze "znawców" portów i innej infrastruktury morskiej możemy dojść do wniosku, że Elbląg to ubóstwo intelektualne, wręcz kalectwo.
Szanowni Państwo - pan Babojć PRAWDĘ napisał, samą prawdę !!! Ten port się nam, mieszkańcom Elbląga naprawdę NIE opłaca. Lepszy byłby port rzeczny i wykorzystanie istniejącej już infrastruktury kanałów. Ale nie, wszyscy uparli się na ten przekop. ..
Opcja polityczna w przypadku przekopu i jego przydatności NIE ma nic do rzeczy. Trzeba MYŚLEĆ racjonalnie - przekop nam się NIE opłaca - także jego utrzymanie.
@"głupia"ekoloszka - Posłuchajcie kobiety - mądrze pisze. Szkoda tylko, że ". .. sobie, a muzom. .. ", bo wszystkim się marzy bycie czwartym portem pełnomorskim (czy dobrze rozumiecie to określenie PEŁNOMORSKI ?) Polski. A "bieda" w Elblągu to raczej skutek wojny i przerwania dawnych połączeń i zależności, niż czego innego. W całej, prawie 800 letniej, historii miasta mamy raptem ze trzy okresy "świetności"- gdy Zamojski oblegał zbuntowany Gdańsk dla Batorego, "uczestniczyliśmy" w bitwie morskiej na wysokości Oliwy, no i czas lat trzydziestych, gdy Hitler inwestował po cichu w wojsko, bo szykował się do wojny i dla populizmu. Można by jeszcze dorzucić czasy bycia województwem. .. I tyle. ..