UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Opcja polityczna w przypadku przekopu i jego przydatności NIE ma nic do rzeczy. Trzeba MYŚLEĆ racjonalnie - przekop nam się NIE opłaca - także jego utrzymanie.

Odczepciesięodprzekopu!!!

Anuluj