UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szanowni Państwo - pan Babojć PRAWDĘ napisał, samą prawdę !!! Ten port się nam, mieszkańcom Elbląga naprawdę NIE opłaca. Lepszy byłby port rzeczny i wykorzystanie istniejącej już infrastruktury kanałów. Ale nie, wszyscy uparli się na ten przekop. ..

Poronionypomysłzprzekopem