UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@"głupia"ekoloszka - Posłuchajcie kobiety - mądrze pisze. Szkoda tylko, że ". .. sobie, a muzom. .. ", bo wszystkim się marzy bycie czwartym portem pełnomorskim (czy dobrze rozumiecie to określenie PEŁNOMORSKI ?) Polski. A "bieda" w Elblągu to raczej skutek wojny i przerwania dawnych połączeń i zależności, niż czego innego. W całej, prawie 800 letniej, historii miasta mamy raptem ze trzy okresy "świetności"- gdy Zamojski oblegał zbuntowany Gdańsk dla Batorego, "uczestniczyliśmy" w bitwie morskiej na wysokości Oliwy, no i czas lat trzydziestych, gdy Hitler inwestował po cichu w wojsko, bo szykował się do wojny i dla populizmu. Można by jeszcze dorzucić czasy bycia województwem. .. I tyle. ..

Pochwalam"głupią"ekolo

Anuluj