UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sądząc po ilości idiotów podpisujących się pod artykułem, Elbląg jeszcze długo pozostanie gospodarczym i intelektualnym zadupiem. PiS tak Wam napiepszył w głowach, że każda inicjatywa, choćby najbardziej z różnych powodów absurdalna będzie dla Was wyjątkowa. Nauczcie się myśleć samodzielnie. I tylko jeden przykład, a na kogo jak myślicie spadnie obowiązek utrzymania toru wonego, oczywiście do gmin nadzalewowych, i będzie to gwóźdź do trumny. A miało być wielkomocarstwowo.
tommy@