UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zrobienie nowego drenażu dla całego pasa z odwodnieniem powierzchniowym, niwelacja terenu, wylanie płyt o odpowiedniej nośności dla tej gąbki która jest pod spodem. .. tanio nie będzie.


Anuluj