UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

List przeslalbym także do elbląskich posłów : Gellert, Wilk i Krasulski, oraz senatora Wcisło. znając ich zaangażowanie w sprawy naszego miasta mogą duzo pomóc w przyśpieszeniu budowy pasa startowego.


Anuluj