UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
List przeslalbym także do elbląskich posłów : Gellert, Wilk i Krasulski, oraz senatora Wcisło. znając ich zaangażowanie w sprawy naszego miasta mogą duzo pomóc w przyśpieszeniu budowy pasa startowego.
List przeslalbym także do elbląskich posłów : Gellert, Wilk i Krasulski, oraz senatora Wcisło. znając ich zaangażowanie w sprawy naszego miasta mogą duzo pomóc w przyśpieszeniu budowy pasa startowego.