A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jak najbardziej +
taka inicjatywa wpisuje sie w pozytywny wizerunek gminy i powiatu
pas startowy to dobry krok cywilizacyjny, nie tylko turystyczny
Nie chodzi o samych elblazan, ale dla okolic. Oby to przypominano i nie zapomniano jak zrobienie kolejki linowej przy elblagu
trzeba temat wałkować zeby sie przebil
extra, cos sie zaczyna dziac w naszej metropoli
to historyczny moment dla Elblaga
to u nas na lotnisku nie ma nawet pasa ? no bez jaj
sluzbom ratowniczym przydalaby sie modernizacja tego lądowiska. brawo aeroklub
oczywiscie, to jest dobry kierunek, mysle, ze nie bedzie takich co nie popieraja kwestia tylko jak i trzeba to powtarzac bo to wiele korzysci