43
26.03.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jak najbardziej +
plós (2018.03.26)

info

18  
  2
taka inicjatywa wpisuje sie w pozytywny wizerunek gminy i powiatu
wojewódz (2018.03.26)

info

19  
  5
pas startowy to dobry krok cywilizacyjny, nie tylko turystyczny
miedzy-nami-jaskiniowiowcami (2018.03.26)

info

10  
  2
Nie chodzi o samych elblazan, ale dla okolic. Oby to przypominano i nie zapomniano jak zrobienie kolejki linowej przy elblagu
rejsWycieczkowy_łodziąPodwodną (2018.03.26)

info

4  
  1
trzeba temat wałkować zeby sie przebil
replay (2018.03.26)

info

5  
  3
extra, cos sie zaczyna dziac w naszej metropoli
wreszcie (2018.03.26)

info

7  
  3
to historyczny moment dla Elblaga
jes (2018.03.26)

info

3  
  4
to u nas na lotnisku nie ma nawet pasa ? no bez jaj
spadOchroniarz (2018.03.26)

info

4  
  2
sluzbom ratowniczym przydalaby sie modernizacja tego lądowiska. brawo aeroklub
bezpiecznik (2018.03.26)

info

9  
  2
oczywiscie, to jest dobry kierunek, mysle, ze nie bedzie takich co nie popieraja kwestia tylko jak i trzeba to powtarzac bo to wiele korzysci
modelarz_motolotniarek (2018.03.26)

info

4  
  2