Wybrany wątek opinii
No p. Wróblewski, jeśli jest budowany wiadukt, to i lotnisko powinno zostać zmodernizowane. Niech ta dzielnica Elbląga wreszcie zostanie doceniona.
Do moderacji
Odpowiedz
33
5
@wist - PO co, po co?
Do moderacji
Odpowiedz
0
4