Wybrany wątek opinii

No p. Wróblewski, jeśli jest budowany wiadukt, to i lotnisko powinno zostać zmodernizowane. Niech ta dzielnica Elbląga wreszcie zostanie doceniona.
wist (2018.03.26)
@wist - PO co, po co?
(2018.03.26)
Powrót do komentarzy