UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na hangar dla jachtów daj,na aeroklub i pas daj a co zwykli elblążanie będą z tego mieli,popatrzą sobie na prywatne jachty i samoloty pseudo pracodawców co ludzi doją
Pan Zdzichu
Na hangar dla jachtów daj,na aeroklub i pas daj a co zwykli elblążanie będą z tego mieli,popatrzą sobie na prywatne jachty i samoloty pseudo pracodawców co ludzi doją
Pan Zdzichu