UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na hangar dla jachtów daj,na aeroklub i pas daj a co zwykli elblążanie będą z tego mieli,popatrzą sobie na prywatne jachty i samoloty pseudo pracodawców co ludzi doją

Pan Zdzichu

Anuluj