119
21.12.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech w końcu powstanie ta plaża, w innych miastach nie ma wody w centrum i robią miejsce rekreacyjne na piachu przy galeriach, parkach itp. .A my mamy wodę w środku miasta, na co czekać???!!!
(2018.11.11)

info

0  
  0
Pzecież to jest okrojony pomysł Kukiz'15.
(2018.11.17)

info

0  
  0
Przez wiele lat przed wyborami mowi sie o basenie odkrytym w.E.ale zadna z opcji rzadzacych nie zrobila nic stary numer.Trzeba wyremontowac basen.Ale tak aby sluzyl mieszkancom jak dawniej.I to jest temat a nie jakas nowa plaza.
Miron G (2018.12.06)
Miejsce i basen odkryty czeka na rewitalizacje a jakis malorozgarniety wypisuje glupoty o plazy nad rzeka Elblag ! Niemcy mogli a Polakom juz sie nie chce ? Zbiornik retencyjny i miejskie kapielisko jednoczesnie, komu to przeszkadzalo ? Olsztynowi ? Jak tramwaje elblaskie z piekna, dluga historia ?
Jacoby (2019.01.25)

info

0  
  0
przypomina mi to motyw z filmu "poranek kojota "moze zapachowa choinke do malucha "
ARCITECT (2019.02.08)

info

0  
  0
A może wykorzystajmy do tego celu teren byłego basenu. ..
kropla (2019.02.20)

info

0  
  0
a moim zdaniem turlej to klamca oszust jako radny co obiecales olimpii kiedy zalezalo ci na glosach kibicow olimpii. zakpiles z nich. olales. a teraz kleisz sie do kazdego kto da ci zarobic. to podle. jako radny juz nie klam. juz nikt nz ciebie nie bedzie glosowal sprzedawczyku.
prezes (2019.03.08)

info

0  
  0
@Imbryk - haha jaki ty noob
(2019.04.03)
Bez piachu nie ma plaży. .. ? Może zamiast zakopywać pieniądze w piachu lepiej by było uporządkować lewy brzeg rzeki. .. ? Pozwolić ludziom żyć nad wodą tak jak to czyni się w miastach Europy. .. ? Elbląg nie może się zdecydować, czy jest nad rzeką. .. czy może wolałby nad nią nie być. .. ? Choć wtedy mrzonki o porcie byłyby trudniejsze do sprzedaży jako realny projekt. ..
GłębokaMyśl (2019.09.30)

info

2  
  0