UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdaniem turlej to klamca oszust jako radny co obiecales olimpii kiedy zalezalo ci na glosach kibicow olimpii. zakpiles z nich. olales. a teraz kleisz sie do kazdego kto da ci zarobic. to podle. jako radny juz nie klam. juz nikt nz ciebie nie bedzie glosowal sprzedawczyku.

prezes

Anuluj