UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech w końcu powstanie ta plaża, w innych miastach nie ma wody w centrum i robią miejsce rekreacyjne na piachu przy galeriach, parkach itp. .A my mamy wodę w środku miasta, na co czekać???!!!
Niech w końcu powstanie ta plaża, w innych miastach nie ma wody w centrum i robią miejsce rekreacyjne na piachu przy galeriach, parkach itp. .A my mamy wodę w środku miasta, na co czekać???!!!