UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech w końcu powstanie ta plaża, w innych miastach nie ma wody w centrum i robią miejsce rekreacyjne na piachu przy galeriach, parkach itp. .A my mamy wodę w środku miasta, na co czekać???!!!


Anuluj