UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miejsce i basen odkryty czeka na rewitalizacje a jakis malorozgarniety wypisuje glupoty o plazy nad rzeka Elblag ! Niemcy mogli a Polakom juz sie nie chce ? Zbiornik retencyjny i miejskie kapielisko jednoczesnie, komu to przeszkadzalo ? Olsztynowi ? Jak tramwaje elblaskie z piekna, dluga historia ?

Jacoby