UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miejsce i basen odkryty czeka na rewitalizacje a jakis malorozgarniety wypisuje glupoty o plazy nad rzeka Elblag ! Niemcy mogli a Polakom juz sie nie chce ? Zbiornik retencyjny i miejskie kapielisko jednoczesnie, komu to przeszkadzalo ? Olsztynowi ? Jak tramwaje elblaskie z piekna, dluga historia ?
Jacoby