UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a moim zdaniem turlej to klamca oszust jako radny co obiecales olimpii kiedy zalezalo ci na glosach kibicow olimpii. zakpiles z nich. olales. a teraz kleisz sie do kazdego kto da ci zarobic. to podle. jako radny juz nie klam. juz nikt nz ciebie nie bedzie glosowal sprzedawczyku.
prezes