119
21.12.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Odezwa do Radnych Elbląga. Nie szukajcie plaży nad rzeką Elbląg bo to nie zda egzaminu, plaża w naszym mieście była od dawna jeden z największych basenów odkrytych w Europie. Plaża ta w latach 60,70- tętniła życiem i była basenem bezpiecznym. Proponowalibyśmy odnowić ten basen na, który nie trzeba dużych nakładów finansowych, tylko trzeba trochę chęci, ze strony Samorządu miasta.
(2018.01.07)

info

3  
  0
To są pomysły tych radnych co chcą załapać się na stołki w przyszłej kadencji inaczej przedwyborcza kiełbasa
dnieko (2018.01.15)

info

0  
  0
@NoA - naprawde nie masz co robic w elblągu zimą?? basen jest, lodowisko jest, masakra, wieczne narzekanie. .. .Oczywiście za przyjemnosci trzeba płacic bo nie ma nic za darmo. W lato mozesz jechac nad morze, ewentualnie nad zalew, wydaje mi sie ze naprawde mozna sobie zorganizowac wolny czas.
(2018.02.24)
Chyba pójdą na tą plaże, ci co się kąpią w fontannie. Normalny człowiek pojedzie sobie nad morze
(2018.02.24)

info

1  
  0
Plaza nad wisła to sie troche różni, tam jak dziecko wbiegnie do wisły to co najwyżej umoczy nogi po kostki, tu nad rzeką elbląg - zanurzy się całe, nieodpowiedzialnych rodziców nie brakuje, żeby nie było to miejscem tragedii
(2018.02.24)

info

1  
  0
Po co plaża jak do wody wejsc nie można?? to chyba lepiej w parku na trawie a nie po przemysłowej stronie rzeki w pobliżu hałaśliwej warszawskiej. Też mi odpoczynek
Łomatko (2018.05.07)

info

0  
  1
Durnowaty pomysł. Smażenie się na słońcu bez możliwości ochłodzenia. Dalej nie wiem w czym jest problem by reaktywować odkryty basen.
awer (2018.05.15)

info

0  
  1
A gdzie kolejka nadzalewowa? gdzie odkryta czesc basenu? i to maja byc wakacje dla tysiecy dzieciakow i mlodziezy w Elblagu? Panie Prezydencie to chyba kpina!!!!!W Elblagu nie ma gdzie w upal relaksowac sie nad woda. A bilety do kadyn nie sa na biedna kieszen!!!!! I co ? kolejne wakacje dla biedniejszych w miescie? dziekuje za takie wakacje w imieniu mojej wnuczki i tysiaca innych dzieci!!!!!
Babcia (2018.06.23)

info

2  
  0
I że to niby dobry pomysł !! Najpierw pomyślcie nad tym, po co plaża nad kanałem który jest tak zasyfiony ! Wszędzie tylko butelki w wodzie i inne śmieci ! Mojego dziecka bym tam nie posłał na kąpiel ! Turlej to już chwyta się każdej deski ratunku by nie utonąć !
(2018.08.19)

info

0  
  0
Jeden z drugim który tam siedzi. .. .. A może by tak zrobić PLAC ZABAW CHOĆBY TAKI JAK W PASŁĘKU. .. BO TO MY TU TO GIGA ŻAL. .. .A BASEN ODKRYTY NIECH WROCI
(2018.10.05)

info

0  
  0