A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Odezwa do Radnych Elbląga. Nie szukajcie plaży nad rzeką Elbląg bo to nie zda egzaminu, plaża w naszym mieście była od
dawna jeden z największych basenów odkrytych w Europie. Plaża ta w latach 60,70- tętniła życiem i była basenem bezpiecznym. Proponowalibyśmy odnowić ten basen na, który nie trzeba dużych nakładów finansowych, tylko trzeba trochę chęci, ze strony Samorządu miasta.
To są pomysły tych radnych co chcą załapać się na stołki w przyszłej kadencji inaczej przedwyborcza kiełbasa
@NoA - naprawde nie masz co robic w elblągu zimą?? basen jest, lodowisko jest, masakra, wieczne narzekanie. .. .Oczywiście za przyjemnosci trzeba płacic bo nie ma nic za darmo. W lato mozesz jechac nad morze, ewentualnie nad zalew, wydaje mi sie ze naprawde mozna sobie zorganizowac wolny czas.
Chyba pójdą na tą plaże, ci co się kąpią w fontannie. Normalny człowiek pojedzie sobie nad morze
Plaza nad wisła to sie troche różni, tam jak dziecko wbiegnie do wisły to co najwyżej umoczy nogi po kostki, tu nad rzeką elbląg - zanurzy się całe, nieodpowiedzialnych rodziców nie brakuje, żeby nie było to miejscem tragedii
Po co plaża jak do wody wejsc nie można?? to chyba lepiej w parku na trawie a nie po przemysłowej stronie rzeki w pobliżu hałaśliwej warszawskiej. Też mi odpoczynek
Durnowaty pomysł. Smażenie się na słońcu bez możliwości
ochłodzenia. Dalej nie wiem w czym jest problem by reaktywować odkryty basen.
A gdzie kolejka nadzalewowa? gdzie odkryta czesc basenu? i to maja byc wakacje dla tysiecy dzieciakow i mlodziezy w Elblagu? Panie Prezydencie to chyba kpina!!!!!W Elblagu nie ma gdzie w upal relaksowac sie nad woda. A bilety do kadyn nie sa na biedna kieszen!!!!! I co ? kolejne wakacje dla biedniejszych w miescie? dziekuje za takie wakacje w imieniu mojej wnuczki i tysiaca innych dzieci!!!!!
I że to niby dobry pomysł !! Najpierw pomyślcie nad tym, po co plaża nad kanałem który jest tak zasyfiony ! Wszędzie tylko butelki w wodzie i inne śmieci ! Mojego dziecka bym tam nie posłał na kąpiel ! Turlej to już chwyta się każdej deski ratunku by nie utonąć !
Jeden z drugim który tam siedzi. .. .. A może by tak zrobić PLAC ZABAW CHOĆBY TAKI JAK W PASŁĘKU. .. BO TO MY TU TO GIGA ŻAL. .. .A BASEN ODKRYTY NIECH WROCI