UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeden z drugim który tam siedzi. .. .. A może by tak zrobić PLAC ZABAW CHOĆBY TAKI JAK W PASŁĘKU. .. BO TO MY TU TO GIGA ŻAL. .. .A BASEN ODKRYTY NIECH WROCI


Anuluj