UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A gdzie kolejka nadzalewowa? gdzie odkryta czesc basenu? i to maja byc wakacje dla tysiecy dzieciakow i mlodziezy w Elblagu? Panie Prezydencie to chyba kpina!!!!!W Elblagu nie ma gdzie w upal relaksowac sie nad woda. A bilety do kadyn nie sa na biedna kieszen!!!!! I co ? kolejne wakacje dla biedniejszych w miescie? dziekuje za takie wakacje w imieniu mojej wnuczki i tysiaca innych dzieci!!!!!

Babcia