UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Odezwa do Radnych Elbląga. Nie szukajcie plaży nad rzeką Elbląg bo to nie zda egzaminu, plaża w naszym mieście była od dawna jeden z największych basenów odkrytych w Europie. Plaża ta w latach 60,70- tętniła życiem i była basenem bezpiecznym. Proponowalibyśmy odnowić ten basen na, który nie trzeba dużych nakładów finansowych, tylko trzeba trochę chęci, ze strony Samorządu miasta.