UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co plaża jak do wody wejsc nie można?? to chyba lepiej w parku na trawie a nie po przemysłowej stronie rzeki w pobliżu hałaśliwej warszawskiej. Też mi odpoczynek

Łomatko

Anuluj