UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co plaża jak do wody wejsc nie można?? to chyba lepiej w parku na trawie a nie po przemysłowej stronie rzeki w pobliżu hałaśliwej warszawskiej. Też mi odpoczynek
Łomatko
Po co plaża jak do wody wejsc nie można?? to chyba lepiej w parku na trawie a nie po przemysłowej stronie rzeki w pobliżu hałaśliwej warszawskiej. Też mi odpoczynek
Łomatko