UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odezwa do Radnych Elbląga. Nie szukajcie plaży nad rzeką Elbląg bo to nie zda egzaminu, plaża w naszym mieście była od dawna jeden z największych basenów odkrytych w Europie. Plaża ta w latach 60,70- tętniła życiem i była basenem bezpiecznym. Proponowalibyśmy odnowić ten basen na, który nie trzeba dużych nakładów finansowych, tylko trzeba trochę chęci, ze strony Samorządu miasta.


Anuluj