A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jak gazety i telewizja i radio też podsłuchuje ich częstotliwość to jest ok
zresztą ich częstotliwości są dostępne w internecie
ty jesteś jakiś niedorobiony gość, sądząc po tekście to jakiś kark i pewnie kibol olimpii
pewnie jeden z tych kiboli tej pseudo olimpii, który drze ryja na meczu, i zna tylko pare tekstów
zadanym kibolem nie jestem wiec nie piszecie sami głupot bo sami się ośmieszacie
tylko jestem poszkodowanym klientem i pomówionym złodziejem
wiec jak tak ślepo wierzycie temu portalowi to wasza sprawa
DO TYCH CO SIĘ NIE ZNAJĄ. Tłumaczę, jeśli częstotliwość policyjna nie była kodowana to słuchanie jej jest legalne. Natomiast nadawanie nie jest legalne chyba, że służy do wezwania pomocy w sytuacji zagrożenia, przestępstwa. I tak było w tym przypadku bo ten człowiek wzywał policję na miejsce przestępstwa mimo iż to on sam to przestępstwo popełnił.
W takiej sprawie ściganie nastepuje na wniosek strony. A więc policjanci mogli odpuścić sobie szopki ale oni wykazali się gorliwością a nawet nadgorliwością.
DO TYCH CO SIĘ NIE ZNAJĄ. Tłumaczę, jeśli częstotliwość policyjna nie była kodowana to słuchanie jej jest legalne. Natomiast nadawanie nie jest legalne chyba, że służy do wezwania pomocy w sytuacji zagrożenia, przestępstwa. I tak było w tym przypadku bo ten człowiek wzywał policję na miejsce przestępstwa mimo iż to on sam to przestępstwo popełnił.
uważajcie bo was tez mogą w to wrobić i nazwać złodziejem
proponuje zabierać kamerę lub tel z możliwościom wysyłu na serwer bo morze zdazyc niszczenia urządzeń rejestrujących