Podsłuchiwał policjantów, wpadł w sklepie
Zabezpieczony przez policjantow nielegalny radiotelefon (fot. KMP Elbląg)
Zatrzymany wczoraj (22 listopada) na kradzieży sklepowej 37-letni elblążanin miał przy sobie radiotelefon ustawiony na policyjny kanał. Nie tylko słuchał komunikatów, ale sam prowadził korespondencję z oficerem dyżurnym. Ponaglał nawet patrol, który miał przyjechać ... po niego.