UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zadanym kibolem nie jestem wiec nie piszecie sami głupot bo sami się ośmieszacie tylko jestem poszkodowanym klientem i pomówionym złodziejem wiec jak tak ślepo wierzycie temu portalowi to wasza sprawa


Anuluj