Wybrany wątek opinii

fajnie ze wciąż przyjedzcie do tej zakłamanej biedronki ja nigdy z niej nie z korzystam powiem tak nikt nie bedzie złodzieja nie bedzie robił a zwłaszcza ta biedronka powiem tak stracili klienta i znajomego
(2017.11.25)
Ty durniu nie umiesz się wysłowic i piszesz brednie
997 (2018.04.01)
Ty durniu nie umiesz się wysłowic i piszesz brednie
997 (2018.04.01)
Powrót do komentarzy