UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

fajnie ze wciąż przyjedzcie do tej zakłamanej biedronki ja nigdy z niej nie z korzystam powiem tak nikt nie bedzie złodzieja nie bedzie robił a zwłaszcza ta biedronka powiem tak stracili klienta i znajomego


Anuluj