UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
fajnie ze wciąż przyjedzcie do tej zakłamanej biedronki ja nigdy z niej nie z korzystam powiem tak nikt nie bedzie złodzieja nie bedzie robił a zwłaszcza ta biedronka powiem tak stracili klienta i znajomego
fajnie ze wciąż przyjedzcie do tej zakłamanej biedronki ja nigdy z niej nie z korzystam powiem tak nikt nie bedzie złodzieja nie bedzie robił a zwłaszcza ta biedronka powiem tak stracili klienta i znajomego