51
23.11.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Użył kanału do nadawania, to się sam wkopał.
(2017.11.23)
zapomnieli napisać, że miał na sobie bluzę Olimpii
(2017.11.23)
Słuchać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej Śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej, ale nie oto chodzi, jak co komu wychodzi. Czasami człowiek musi, inaczej się udusi, uuu. Lubię piosenki, różne inne dźwięki, szczególnie jak mnie co wzruszy rzuca mnie się na uszy. Teraz będę już szczery, wybrałem drogę kariery, kariery na estradzie, na pewno sobie poradzę. Stoję przy mikrofonie, niech mnie który przegoni, różne sceny, brygady, już nie dadzą mi rady, bo ja się wcale nie chwalę ja po prostu niestety mam talent.
(2017.11.23)
Dostają smsy gdybys pracował w mediach to byś wiedział ze straż wysyła smsy do redakcji
(2017.11.23)
Z tego co wiem to w krótkofalarstwie do nadawania komunikatów trzeba uzyskać stosowną licencję krótkofalarską. Co innego tzw. walkie-talkie, które pozwala pogadać na krótkie dystanse.
kkkkkk1 (2017.11.23)
KIBIC jest upośledzony raczej by nie umiał tego obsłużyć.
(2017.11.23)

info

1  
  2
Bzdury piszesz kolego
(2017.11.23)
Krótkofalówki, które można kupić choćby w markecie działają na legalnym paśmie UHF 446 i na nie nie trzeba pozwolenia. A ten złapany złodziej musiał używać już lepszego sprzętu skoro mógł włamać się i odbierać/nadawać z pewnością zaszyfrowane komunikaty z Policji. A to już jest nielegalne i można iść siedzieć.
StefanK (2017.11.23)

info

1  
  1
Praca ochroniarza polega na lapaniu zlodzieji i takiego wlasnie ochrona zlapala a gosc sie chyba msci za to ze wpadlna podsluchu i moze za to beknac i proboje mscic sie na pracownikach sklepu samsiebie osmiesza
Klientka (2017.11.23)
@Klientka - widzisz a nie grzmisz!!!!
(2017.11.24)