A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
prawo telekomunikacyjne mówi jedno i przepisz uke posiadacz chwili zagrożenia ma prawo interweniować każdą możliwą rzeczom którą przy sobie w danej chwili posiada i częstotliwości
a co do krótko falców to krótkofalowcem trzeba się urodzić radio nie służy tylko do gadania o raportach kto i jak dobrze wychodzi i gdzie mnie słychać i do popisywania się sprzętem
radio służy przede wszystkim żeby nieść pomoc i interweniować wrazie zagrożenia kogoś lub samego siebie.
powiem jedno co do ochrony i policji ma zadnie pomagać i bronic żeby nam krzywda się nie działa
co do ochrony to zadanie takie żeby klient w sklepie czul się bezpieczny nawet jak sam sprawcom jeżeli z ust ochroniarza padają słowa bo cie rzucę na ziemie to chyba wszytko wyjaśnia dlaczego czuł obawę i sam interwniował
Nasłuchiwanie, czy popularny scaning jest legalne, ale wykorzystywanie informacji to już kwestia sporna. Skaner a raditelefon to dwa różne urządzenia z tym że te drugie umożliwia nadawanie i tu już można bardziej wejść w konflikt z prawem. Jeśli chodzi o radiotelefon to że jest do kupienia bez żadnych ograniczeń to nie oznacza że jest legalny pod względem nadawania. Na chwile obecną bez jakichkolwiek pozwoleń można nadawać w pasmch CB okolice 27mhz i PMR 446 pozostałe zakresy wymagają odpowiednich zezwoleń, licencji. Nie usprawiedliwi go nawet to że jest licencjowanym krótkofalowcem bo jeśli nim faktycznie jest to powinien wiedzieć w jakich zakresach częstotliwości może nadawać.
Oj kol.Startrek ( M.)) czy takie kradzione piwo może smakowsć ?
Pan Mariusz to chory człowiek wie o tym cały blok . Szkoda tylko dzieci
Lubie jego filmiki ????na youtube i fb
Jest zarąbiaszczy , lepszy niż siostry Godlewskie
Co kolego bierzesz bo towar masz pierwsza klasa
@sąsiadka z naprzeciwka - Ten patol spłodził dzieci?
Przestań Fraczak robić komedie ????
Jesteś złodziej i alkoholik na dodatek damski bokser . Weź sie chłopie za robote ????
Przestań Fraczak robić komedie ????
Jesteś złodziej i alkoholik na dodatek damski bokser . Weź sie chłopie za robote ????