51
23.11.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
prawo telekomunikacyjne mówi jedno i przepisz uke posiadacz chwili zagrożenia ma prawo interweniować każdą możliwą rzeczom którą przy sobie w danej chwili posiada i częstotliwości
(2017.11.29)
a co do krótko falców to krótkofalowcem trzeba się urodzić radio nie służy tylko do gadania o raportach kto i jak dobrze wychodzi i gdzie mnie słychać i do popisywania się sprzętem radio służy przede wszystkim żeby nieść pomoc i interweniować wrazie zagrożenia kogoś lub samego siebie.
(2017.11.29)
powiem jedno co do ochrony i policji ma zadnie pomagać i bronic żeby nam krzywda się nie działa co do ochrony to zadanie takie żeby klient w sklepie czul się bezpieczny nawet jak sam sprawcom jeżeli z ust ochroniarza padają słowa bo cie rzucę na ziemie to chyba wszytko wyjaśnia dlaczego czuł obawę i sam interwniował
(2017.11.29)
Nasłuchiwanie, czy popularny scaning jest legalne, ale wykorzystywanie informacji to już kwestia sporna. Skaner a raditelefon to dwa różne urządzenia z tym że te drugie umożliwia nadawanie i tu już można bardziej wejść w konflikt z prawem. Jeśli chodzi o radiotelefon to że jest do kupienia bez żadnych ograniczeń to nie oznacza że jest legalny pod względem nadawania. Na chwile obecną bez jakichkolwiek pozwoleń można nadawać w pasmch CB okolice 27mhz i PMR 446 pozostałe zakresy wymagają odpowiednich zezwoleń, licencji. Nie usprawiedliwi go nawet to że jest licencjowanym krótkofalowcem bo jeśli nim faktycznie jest to powinien wiedzieć w jakich zakresach częstotliwości może nadawać.
(2017.11.30)

info

0  
  0
Oj kol.Startrek ( M.)) czy takie kradzione piwo może smakowsć ?
Miś U. (2017.12.22)
Pan Mariusz to chory człowiek wie o tym cały blok . Szkoda tylko dzieci
sąsiadka z naprzeciwka (2018.03.17)
Lubie jego filmiki ????na youtube i fb Jest zarąbiaszczy , lepszy niż siostry Godlewskie Co kolego bierzesz bo towar masz pierwsza klasa
Malwina 19 (2018.03.17)

info

1  
  0
@sąsiadka z naprzeciwka - Ten patol spłodził dzieci?
(2018.03.18)
Przestań Fraczak robić komedie ???? Jesteś złodziej i alkoholik na dodatek damski bokser . Weź sie chłopie za robote ????
Wiesław (2018.03.18)
Przestań Fraczak robić komedie ???? Jesteś złodziej i alkoholik na dodatek damski bokser . Weź sie chłopie za robote ????
Wiesław (2018.03.18)