A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No i skończyło się "ślizganie". .
Jestes glupszy od tego poloneza
--- ten zaczął powoływać się na rozliczne znajomości, koneksje i prawie zwolnił funkcjonariuszy ze służby. --- Pewnie jakiś sędzia !!!!!
Pilnujcie żeby Wam nie zajumali tego poldka z parkingu jak niedawno Range Rover-a ha ha ha :)
@znawca - - "pojawiły pretensje że Policji nie ma tam gdzie być powinna" Ale się uśmiałam, czyżby Policja zawsze jest, gdzie być powinna??? Dobry żarcik!
akurat w tym przypadku tak wydaje mi sie ze tak bylo. Zreszta sam wstap do tej policji i pokarz jakbys zapobiegal wszystkim zdarzeniom na swiecie
dobrze latał rip poldek
polecam lekturę przepisów drogowych i sankcji w Szwajcarii. Kary idą tam w tysiące. I jest spokój. Podobnie w Norwegii. Proszę o przykłady.
TY LAWECIARZ WEZ SIE DO ROBOTY I PRZESTAN SKAMLEC !!
@driffciaRz - lomatko nie slyszalem zeby mozna bylo piszczec paskiem rozrzadu?????