31
02.11.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No i skończyło się "ślizganie". .
CoZaDzień (2017.11.03)

info

1  
  0
Jestes glupszy od tego poloneza
Nssnns (2017.11.03)
--- ten zaczął powoływać się na rozliczne znajomości, koneksje i prawie zwolnił funkcjonariuszy ze służby. --- Pewnie jakiś sędzia !!!!!
(2017.11.03)

info

0  
  0
Pilnujcie żeby Wam nie zajumali tego poldka z parkingu jak niedawno Range Rover-a ha ha ha :)
(2017.11.03)

info

1  
  1
@znawca - - "pojawiły pretensje że Policji nie ma tam gdzie być powinna" Ale się uśmiałam, czyżby Policja zawsze jest, gdzie być powinna??? Dobry żarcik!
(2017.11.03)
akurat w tym przypadku tak wydaje mi sie ze tak bylo. Zreszta sam wstap do tej policji i pokarz jakbys zapobiegal wszystkim zdarzeniom na swiecie
znawca (2017.11.03)
dobrze latał rip poldek
obserwator12 (2017.11.03)

info

0  
  0
polecam lekturę przepisów drogowych i sankcji w Szwajcarii. Kary idą tam w tysiące. I jest spokój. Podobnie w Norwegii. Proszę o przykłady.
(2017.11.03)

info

0  
  0
TY LAWECIARZ WEZ SIE DO ROBOTY I PRZESTAN SKAMLEC !!
KOMENDANT (2017.11.04)
@driffciaRz - lomatko nie slyszalem zeby mozna bylo piszczec paskiem rozrzadu?????
łomatko (2017.11.04)