Wybrany wątek opinii
Kto wzywał lawete i z jakiej firmy? Warto sprawdzić jakie mają układy z laweciarzami czy aby nie czerpią z tego szemranych profitów ?
Do moderacji
Odpowiedz
11
18
uklady ukladziki to normalne
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Podejrzewam, że mierzysz swoją miarą. Dopatrujesz się przekrętów i zauważasz możliwości, pewnie gdybyś Ty był policjantem to lawetą przyjechałby Twój znajomy, ale są na tym świecie jeszcze ludzie, którzy wykonują swoją pracę w zamian za wynagrodzenie od pracodawcy i bez wchodzenia w szemrane układy bez ryzyka bo czy można ufać kanciarzom.
Do moderacji
Odpowiedz
2
8
Takie usługi świadczy firma wybrana w przetargu a nie kolega wzywającego policjanta. Możesz teraz rozwinąć temat uczciwości przetargów itd.
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
Mi jak chcieli zabrać auto na lawetę za podejrzenie wycieku oleju, powiedziałem, iż sam wezmę auto na hol, nie zgodzili się ponieważ musi jechać na lawecie, powiedziałem, że w takim razie przyjeżdża "moja laweta" z mojego ubezpieczenia, ale to przeważnie trwa maks. do 5 h. Więc zabrali dowód a auto zostawili;)
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
TY LAWECIARZ WEZ SIE DO ROBOTY I PRZESTAN SKAMLEC !!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0