UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@znawca - - "pojawiły pretensje że Policji nie ma tam gdzie być powinna" Ale się uśmiałam, czyżby Policja zawsze jest, gdzie być powinna??? Dobry żarcik!


Anuluj