A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dobrze że ktoś wreszcie wyjaśnił co to jest drift bo w E-gu przyjeło się że drift to zawracanie na ręcznym hamulcu i piszczenie paskiem rozrządu
Widziałam tego wariata w akcji, zabrać mu prawko do końca życia i zamknąć !
może BSW zainteresuje się odsyłaniem prywatnych aut na lawetach ?
Mi jak chcieli zabrać auto na lawetę za podejrzenie wycieku oleju, powiedziałem, iż sam wezmę auto na hol, nie zgodzili się ponieważ musi jechać na lawecie, powiedziałem, że w takim razie przyjeżdża "moja laweta" z mojego ubezpieczenia, ale to przeważnie trwa maks. do 5 h. Więc zabrali dowód a auto zostawili;)
Jak policjant który nosi Orzełka na czapce może zatrzymać Poloneza? A ten kolunio to naprawde dobrze latał!
hahahahahaha kto zabroni "bogatemu" :)
No o tak do anonima, który pyta się o firmę z lawetą. A co ? może powinni ogłosić przetarg na sholowanie tego samochodu? Szanowny Anonimie módl się o to, że ten nietrzeźwy nie trafił w Ciebie swoim pojazdem
a ty daj na tace żeby ciebie nie pobili brutalnie na komendzie
jakby wypadł z drogi i pozabijał ludzi na chodniku to by sie pojawiły pretensje że Policji nie ma tam gdzie być powinna. A jak reaguje i usuwa zagrożenie z dróg to też źle. Co się dzieje z tym społeczeństwem
nie bede sie rozpisywal krotko w dwoch zdaniach, FRAJEZYNA TYLE W TEMACIE. !!!!! DOWORA Z NIM I NA DNO!!!!!