Wybrany wątek opinii

dobrze że ktoś wreszcie wyjaśnił co to jest drift bo w E-gu przyjeło się że drift to zawracanie na ręcznym hamulcu i piszczenie paskiem rozrządu
driffciaRz (2017.11.02)
@driffciaRz - lomatko nie slyszalem zeby mozna bylo piszczec paskiem rozrzadu?????
łomatko (2017.11.04)
Powrót do komentarzy