Wybrany wątek opinii
dobrze że ktoś wreszcie wyjaśnił co to jest drift bo w E-gu przyjeło się że drift to zawracanie na ręcznym hamulcu i piszczenie paskiem rozrządu
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
@driffciaRz - lomatko nie slyszalem zeby mozna bylo piszczec paskiem rozrzadu?????
Do moderacji
Odpowiedz
0
0