UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

polecam lekturę przepisów drogowych i sankcji w Szwajcarii. Kary idą tam w tysiące. I jest spokój. Podobnie w Norwegii. Proszę o przykłady.


Anuluj