UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie bede sie rozpisywal krotko w dwoch zdaniach, FRAJEZYNA TYLE W TEMACIE. !!!!! DOWORA Z NIM I NA DNO!!!!!


Anuluj