UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jakby wypadł z drogi i pozabijał ludzi na chodniku to by sie pojawiły pretensje że Policji nie ma tam gdzie być powinna. A jak reaguje i usuwa zagrożenie z dróg to też źle. Co się dzieje z tym społeczeństwem
znawca