UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jakby wypadł z drogi i pozabijał ludzi na chodniku to by sie pojawiły pretensje że Policji nie ma tam gdzie być powinna. A jak reaguje i usuwa zagrożenie z dróg to też źle. Co się dzieje z tym społeczeństwem

znawca

Anuluj