UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Olimpia Elbląg zacznie w końcu godnie reprezentować miasto czy nadal będzie lokalną drużyną podwórkową? Wieloletnie dotacje z miasta nie dają oczekiwanych efektów. Na co wydawane są te pieniądze? Chciałbym zapisać moją 10 córkę do szkółki piłkarskiej, aby krzewić w niej sportowego ducha. Czy to jest darmowe?
Ojciec