UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na wzniesieniu elblaskim można by zrobić takie trasy i wyciągi ze Kaszuby by się chowaly!!! Wyciąć kulka drzew i można by zrobić trasy zjazdowe 2 km długości!!!!
Na wzniesieniu elblaskim można by zrobić takie trasy i wyciągi ze Kaszuby by się chowaly!!! Wyciąć kulka drzew i można by zrobić trasy zjazdowe 2 km długości!!!!