UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na wzniesieniu elblaskim można by zrobić takie trasy i wyciągi ze Kaszuby by się chowaly!!! Wyciąć kulka drzew i można by zrobić trasy zjazdowe 2 km długości!!!!


Anuluj