UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Olimpia Elbląg zacznie w końcu godnie reprezentować miasto czy nadal będzie lokalną drużyną podwórkową? Wieloletnie dotacje z miasta nie dają oczekiwanych efektów. Na co wydawane są te pieniądze? Chciałbym zapisać moją 10 córkę do szkółki piłkarskiej, aby krzewić w niej sportowego ducha. Czy to jest darmowe?
Ojciec